Laura a její tygři

Mimořádný koncert ve znamení 30. výročí skupiny za účasti dvou bývalých „Laur“ Ilony Csákové a Lenky Nové.

Černé kalhoty a funky drive černé brýle a soulová naléhavost černé kravaty a jazzová elegance bílé košile a rocková energie. Na konci roku 1985 Karel Šůcha inspirován novelou Williama Saroyana Tracyho tygr zakládá v Neprakta klubu v Mostě rockovou skupinu Laura a její tygři.

Dívčí jméno Laura evokuje něhu a krásu, tygři jsou symbolem nezkrotnosti a divokosti, černé brýle, bílé košile, černé kravaty a černé kalhoty vytváří nezaměnitelnou image skupiny. Fenomenální nástup Laury a jejích tygrů předznamenal více než 30 letou koncertní historii kapely. Neúnavný hledač talentů Karel Šůcha v Lauře a jejich tygrech vychoval řadu významných osobností českého kulturního života ­ např. Ilonu Csákovou, Martina Poštu, Miloše Vacíka, Dana Nekonečného, Lenku Novou a mnoho dalších.

V současné době kapela vystupuje ve složení: Karel Šůcha – basa, zpěv, Lucie Bakešová – zpěv, Miroslav Návrat – bicí, Kamil Janský – saxofon, Milan Král – pozoun, Radek Němec – trubka, Ondřej Fišer – kytara, Ondřej Ekrt – kytara, Tomislav Zvardoň – kytara alternace.

Na konci roku 1985 Karel Šůcha inspirován novelou Williama Saroyana Tracyho tygr zakládá v Neprakta klubu v Mostě rockovou skupinu Laura a její tygři. Dívčí jméno Laura evokuje něhu a krásu, tygři jsou symbolem nezkrotnosti a...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Laura a její tygři

Hotel Zlatý kříž   Třebíč

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.