Havlíčkův Brod, Dobrovského 2027

17.9.2016

220 Kč v předproději, 290 Kč na místě od 14:00 hod., v ceně 2 piva ZDARMA

Další vstupenky

Rebelfest 2016

REBELfest! 17. září 2016 Zveme Vás na festival plný hudby, zábavy a hlavně - výborného piva! První ročník REBELfestu proběhne 17. září 2016 v areálu Měšťanského pivovaru Havlíčkův Brod. Hvězdami večera jsou David Koller a skupina Turbo!

Těšit se můžete na babskou hardrockovou kapelu Kapriola, šoumeny z kapely Penzistor a Ozzy Osbourne revival. Myslíme i na rodiny s dětmi, pro které bude od 11:00 hodin připraven pestrý program s moderátory Hitrádia Vysočina.

Tento den je výjimečný, a proto si můžete užít prohlídku pivovaru s ochutnávkou piva z ležáckých tanků.. Využijte zvýhodněnou cenu vstupenky 220,- Kč a kupte si ji v předprodeji v pivovarské prodejně nebo na infocentrech ve Žďáře n./S., v Polné, Chotěboři a ve Ždírci n./D. Rádi Vám vstupenku také zašleme ― pište na náš email: rebelfest@hbrebel.cz.

David Koller patří k významným muzikantům střední generace českého bigbítu. Autor mnoha dnes již klasických hitů se nejvíce proslavil jako lídr rockové skupiny Lucie, kde působil v letech 1987 až 2005. Účinkoval i v dalších...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Rebelfest 2016

Hotel Brixen   Havlíčkův Brod

Penzion Starr   Havlíčkův Brod

Hudební kluby - Vysočina Akce v obci Havlíčkův Brod

Umělci: David Koller

Související novinky

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.