Letní divadelní dílna na Panském dvoře

Zveme vás na workshop divadla T.E.J.P. v rámci kterého vzniknou 2 originální představení. Na motivy díla Moraliy Karla IV. a Nerudovi Romance o Karlu IV. Ambicí však není historizující koláž, ale vizuální podívaná vyprávěná nejen maskami, loutkami, hudbou.. ze společné dílny.

A to vše v Telči! Zúčastněte se spolu s námi jedinečného divadelního projektu. Staňte se součástí letní divadelní dílny a připravte s námi originální a neopakovatelná představení. Zasdílejte výročí narození jednoho z nejvýznamnějších českých panovníků.

Zahrajte s námi divadelní představení, jejichž tvar i formu jste pomáhali vytvářet. Divadelní dílnu otvíráme veřejnosti, zúčastnit se může každý, kdo si chce vyzkoušet, jak vzniká divadelní představení, nebo chce být součástí společné tvorby, něčemu se přiučit, nebo je prostě zvědavý.

Prezentace představení proběhne v rámci Historických slavností na náměstí v Telči, v zámeckém parku a u Štěpnického rybníka.

Program 12. 8. - 20. 8. Letní divadelní dílna na Panském dvoře Telč 12. 8. - 18. 8. WORKSHOP - výroba masek a loutek, scénografie, příprava stínoher, hudby... každý si najde to své. 19. 8. Prezentace představení 18:00 Romance o Karlu IV, 21:00 Morality 20. 8. Prezentace představení 14:30 Romance o Karli IV, 21:00 Morality

Praktické: účastnický poplatek 500,-Kč, ubytování ZDARMA v sále -spacáky, jídlo lze objednat.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Letní divadelní dílna na Panském dvoře

Hotel Celerin   Telč

Hotel U Hraběnky   Telč

Divadla - Vysočina Akce v obci Telč

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.