Fajtfest 2016

Fajtfest 2016

Termín: 21.7.2016 23.7.2016
Vstupné:

v předprodeji 480,- / na místě 550,-

21čvc - 23čvc celý den

Žánr: metalfestivalhardcore


Hudební festival FAJTFEST jedinečný svým zaměřením čistě na hardcore a metalcore. Letošní ročník se koná již po osmé. Letošní ročník se tradičně odehraje ve Ski areálu na Fajtově kopci a láká jmény jako CALIBAN (DE), RISE OF THE NORTHSTAR (FR) nebo JINJER (UA).

Necelé tři desítky kapel samosebou obsahují i české metalové matadory Atari Terror, Cocote Minute nebo Locomotive. Fajtfest je rovněž festivalem podporujícím nadějné či začínající kapely jako jsou například Unaffected Evolution, Anthems a mnoho dalších. Letos byla dána šance místním Negative state of mind. Fajtfest není jen festivalem nabízející zvučná jména, je to festival, jež si získal věhlas a je každoročně více vyhledávaný pro svou rodinnou atmosféru.

Kapely, organizátoři a fanoušci táhnou za jeden provaz, jejich cílem je rozvoj zdejší hardcore scény a jako jedna rodina podporuje skrze projekt Show your help, rehabilitační třídu v Ledči nad Sázavou. Třída se specializuje na děti s mentálním postižením a kombinovanými vadami.

Tento projekt vymyslely kapely Memento Mori, Chasing Christy a Highstreet Hooligans, kdy Fajtfest jako jejich partner podpořil dobrou věc. Další novinky o kapelách, programu a dalších aktualitách sledujte na www.fajtfest.com nebo na facebookových profilech festivalu.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Fajtfest 2016

Penzion Bobrová Bobrová (15.6 km)

Hotel Zlatý kříž Třebíč (18.3 km)