MoveBreakers, DJ Swing Garden & DJ Max W.

MoveBreakers, DJ Swing Garden & DJ Max W.

Adresa:

Žďár nad Sázavou, Náměstí Republiky 25

Termín: 22.4.2016
Vstupné:

100

22duben pátek 20:00

Žánr: koncertyrockjazzswingelektro


Zveme vás na jedinečnou taneční noc v rytmu electro swingu, funky a worldbeats, která přijíždí do klubu BATYSKAF ve Žďáru nad Sázavou. Těšit se můžete na pražskou kapelu MoveBreakers a prvotřídní DJs Max W. & DJ Swing Garden.

Stylový oděv podpoří ojedinělý zážitek. Ladies and gentlemen, welcome to the music train!

**MoveBreakers (live)**

Elektronická live show, elegantní cirkus a ojedinělá kombinace melodií, která nenechá nikoho v klidu… to vše jsou MoveBreakers!

Nový hudební projekt vychází z electro swingu, ale i mnoha dalších žánrů elektronické hudby. Netradiční kapela, jejímž základem jsou loopy, samply, beaty a silná basová linka, je vedená výrazným zpěvem, který doprovází pozounové melodie, okořeněné energickou hrou na akordeon. www.facebook.com/movebreakers www.bandzone.cz/movebreakers

**Swing Garden (DJ)**

Veselý velikán, původem z Prahy, vystupuje většinou na electroswingových tančírnách, festivalech a soukromých večírcích. Dj Swing Garden vám přináší elektronické beaty plné původního swingu, jazzu a rock’n’rollu. Jeho energické sety vás udrží tančit po celou noc, během které přičichnete k atmosféře hudby 30. let okořeněné moderním aranžmá. www.facebook.com/djswinggarden **Max W. (DJ)** Dámy se budou červenat a pánové závidět.

Má výjimečný cit pro výběr a mix tracků. Jeho DJské sety jsou spojením tradičního swingu a moderní taneční hudby. Poznávacím znamením je elegantní černá košile, uhrančivý pohled a schopnost roztančit i zatvrzelé nepřátele pohybu. https://www.facebook.com/maxw.electroswing

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce MoveBreakers, DJ Swing...

Hotel Jehla Žďár nad Sázavou (512 metrů)

Penzion V kapli Žďár nad Sázavou (2.3 km)