Hip Hop Brod Night

Hip Hop Brod Night

Adresa:

Havlíčkův Brod, U Stadionu 2777

Termín: 27.6.2014

27červen čtvrtek 01:00

Žánr: clubbingrockpophiphopdiscofestivalelektrohip hopsoutěžparty


Jedná se o celovečerní koncept party kombinující hudební vystoupení největších hvězd československého Hip Hopu a R‘n‘B s tanečními a moderátorskými vstupy a hvězdnými Dj‘s. Na párty uslyšíte to nejlepší s nové desky skupiny Kontrafakt a PSH. Večer bude okořeněn R'n'B sexy stylem zpěvaček Dary Rolins a Tiny. Vystoupí DJ's Mike Trafik a DJ Rockstar, Twerk s Anet.

HIP HOP BROD NIGHT dne 27.6.2014.

Jedná se o celovečerní koncept party kombinující hudební vystoupení největších hvězd československého Hip Hopu a R‘n‘B s tanečními a moderátorskými vstupy a hvězdnými Dj‘s.

Na párty uslyšíte to nejlepší s nové desky skupiny Kontrafakt a PSH. Večer bude okořeněn R'n'B sexy stylem zpěvaček Dary Rolins a Tiny. Vystoupí DJ's Mike Trafik a DJ Rockstar, Twerk s Anet.

Vystupující:

DARA ROLINS se na televizní obrazovce poprvé objevila už ve čtyřech letech a od té doby se na ni vyskytuje bez delší přestávky v podstatě neustále. Natočila duety s Danem Bártou, Tonyou Graves, Matějem Ruppertem a mnoha dalšími. Pravidelně spolupracuje i s nejlepšími českými a slovenskými rappery, DJ’s a producenty.  Poslední vydané album z roku 2011 se nazývá Stereo. Aktuálně je jedním z koučů pořadu Hlas ČeskoSlovenska.

KONTRAFAKT je slovenské hiphopové uskupení, které vzniklo v roce 2003. Jeho členy jsou Rytmus, Ego a DJ Anys. Koncertují nejen na Slovensku, v Česku a v celé Evropě i v Americe. Rytmus patří mezi nejvýraznější osobnosti česko-slovenského showbusinessu.

Na hiphopové scéně působí od roku 1992 a právem se může považovat za jednoho z průkopníku tohoto hudebního žánru na Slovensku. Poslední album “Kontrafakt navždy” vydali v roce 2013.

TINA je slovenskou zpěvačkou a moderátorkou, jejíž kariéra začala v roku 2004,  kdy se stala v soutěži Grand Prix Radio objevem roku 2004, získala několik nominací v anketě Slavík a má na kontě 4 sošky Aurela. V roce 2010 získala stříbrného Slavíka. V únoru 2012 získala titul Zlatý slavík v kategorii zpěvačka roku. Koncertovala s kapelami The Black eyed peas, Simply red, Groove armada, Deliquent habits, De la soul, The Beatnuts. S Leošem Marešem moderovala pořad Československá Superstar. Poslední album S.E.X.Y. vydala v roce 2011.

PSH, neboli Peneři strýčka Homeboye je nejznámější česká rapová skupina působící od poloviny devadesátých let 20. století. Jejími  členy  jsou Orion, Vladimir 518 a DJ Mike Trafik. Za album Teritorium získal Orion cenu Akademie populární hudby “Anděl”. Vladimír v roce 2008 získal za album Gorila vs Architekt cenu největšího hudebního webu Musicserver, několik cen časopisu Filter a Anděla v kategorii hip hop a R’n’B. V roce 2006 se PSH rozjelo na nekonečnou koncertní šňůru, která vpodstatě stále trvá a čítá stovky koncertů i se skupinami jako jsou Public Enemy, Snoop Dogg, Jay Z, The Game, De La Soul a další.  V roce 2010 vydali třetí řadové album  Epilog.

DJ MIKE TRAFIK patří do nejužší špičky současné urban scény, Ať jako producent nebo Dj. Do svých setů míchá kromě hip hopu, R’n’B a Mash ups styly jako 70s, 80s, disco, elektro, happy house. Je Dj a producentem skupiny PSH a Bigg Boss, hudební skladatel a majitel StarWorks studia, radiospeaker a tvůrce urban music radio show Black Starr na Expresradiu.

DJ ROCKSTAR se objevuje jako performer, moderátor, herec a Dj na akcích a projektech jako Český lev, Finále Česko hledá Superstar, Eurovize, Mezinárodí festival animovaného filmu Anifest , moderoval ranní show na radiu Wave , na radiu Spin a Fajn radiu, Djing na Miss  Aerobic, Anděl, Noc fiilmových nadějí a další. Je vítězem soutěže o nejlepšího party Dje České republiky, Party King 2009.

REFEW Rapper, nová posila Bigg Boss labelu aktuálně jede tour s Vladimírem 518 Idiot/Moby Dick Tour, právě vydává singl Ego.

Anet Antošová je choreografkou, tanečnicí, lektorkou tance a studentkou FTVS Karlovy Univerzity v Praze. Spolupracovala s umělci jako např: Kanye West, Celeste Buckingham, Ewa Farná, Monika Bagárová, Ben Cristovao, Helena Vondřáčková, Václav „Noid“ Bárta, Yemi AD a dalšími. V minulosti se stala několikanásobnou mistyní ČR, vícemistryní Evropy a finalistkou MS v kategorii hip hop sólo.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Vysočina Akce v obci Havlíčkův Brod

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hip Hop Brod Night

Zámek ÚsobíZbilidy (12 km)

Resort ErichŽďár nad Sázavou (21.9 km)

Zámek Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou (25.7 km)