Visací zámek - Žďár nad Sázavou

Visací zámek - Žďár nad Sázavou

Termín: 22.10.2022
Vstupné:

450 Kč

22říjen sobota 19:00

Žánr: koncertypunk rock tour Žďár nad Sázavou

Umělci: Visací zámekZnouzectnost


Legenda legend, součást světového kulturního dědictví, skupina Visací Zámek oslavila 40 let v původní sestavě. Velkolepá oslava 40 LET V PUNKU proběhla v červnu 2022 na pražském Strahově. Visáči se tak vrátili na místo činu, kde vše před čtyřmi desítkami let začalo.

Od té doby odehráli punkoví králové tisíce koncertů a vydali dvanáct řadových alb. Písně této legendy zlidověly a na hudbě Visacího Zámku vyrostlo několik generací posluchačů.

Hostem celé šňůry bude plzeňská kapela Znouzectnost.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Visací zámek (familiérně Visáči) je punk rocková skupina, působící na české hudební scéně již od roku 1982. Je považována za nejstarší českou punkovou legendu, kapela hraje stále v původní, čtvrt století staré sestavě....
Skupina ZNC vznikla z plzeňské scény 80. let 20. století jako nástupnické těleso po skupině Zastávka Mileč, první veřejné vystoupení měla 26. 11. 1986 ve vysokoškolském klubu OKO v Plzni. Začínala jako skupina ovlivněná...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Žďár nad Sázavou Akce v obci Žďár nad Sázavou

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Visací zámek - Žďár...

Zámek Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou (1 467 metrů)

Resort ErichŽďár nad Sázavou (4.6 km)

Wellness Hotel MartaTři Studně (14.2 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?