Výstava Nikoho nezajímám

Výstava Nikoho nezajímám

Adresa:

Telč, Slavatovská 86

Termín: 3.7.2022 30.9.2022
Vstupné:

ZDARMA

3čvc - 30zář celý den

Žánr: výstavyumění malba výtvarné umění Telč


Výstava NIKOHO NEZAJÍMÁM, je volným pokračováním série letošních výstav jihlavské malířky, fotografky, skladatelky barevného spektra Vladislavy Dayaram Štanclové. Předcházející výstavy ,,Čest a cit” vypráví příběh morálních hodnot jednotlivce v souvislosti s majetkem a mezilidskou láskou. Jednání za kterým stojí láska je tisíckrát silnější, a tak občas vítězí nad zlem přítomném v každém člověku. Výstava ,,Má vůle je můj zákon”, je o přáních a jejich zhmotňování v reálné životě. O ženském úkolu na světě. Musím si připomínat:,,Přišla jsi sem žíti ženu holčičko se všemi jejím emočními vzestupy i pády”. Zatíženi rodovými příběhy, kolektivním nevědomím, předsudky a vlastními bloky, hledáme kontakt se svou duší a cestu pro kterou sem na zemi přišla. Zmiňuji předchozí výstavy, protože proud mojí kreativity je vývoj v prostoru a čase a tohle je odvíjející příběh roku 2022 v prožívání mých emočních vln pokračující právě v Telči na Panském dvoře výstavou:,,Nikoho nezajímám” což je bolest a vzpoura vnitřního dítěte, které po marných pokusech získat pozornost se odpojí od prožívání bolestných odmítnutí, aby mohlo získat klid, který je však pouhou iluzí.

Magický proces malby obrazu začínající slovy:,,Nikoho nezajímám”, pokračuje:,,Tak to zajídám” a ,,Mám klid” je v punkové fázi procesu. Výsledek, či aktuální stav si můžete mimo jiné prohlédnout na Panském Dvoře v Telči od 3.7. - 30.9.2022 Posílám pozdravy a přání krásného dne z Jihlavy. Vladislava Dayaram Štanclová

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Výstava Nikoho...

U ProkopůŘásná (6 km)

Resort Svatá KateřinaKaliště (15.7 km)

Resort JohankaKamenice nad Lipou (29.3 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?