Integrační festival Quijotova šedesátka

Integrační festival Quijotova šedesátka

Termín: 28.7.2022 (čtvrtek) 30.7.2022

28čvc - 30čvc celý den

Žánr: festivalyumění integrační Lipnice nad Sázavou hudba tanec divadlo


Devátý ročník Integračního festivalu Quijotova šedesátka. Festivalu, kde se prolíná umělecká tvorba v nezvyklém kontextu.

Ve dnech 28.-30. července se v překrásných prostorách hradu Lipnice nad Sázavou, v přírodním amfiteátru pod hradem, místním hřbitově a Divadelním domečku uskuteční série nejrůznějších divadelních představení, koncertů, tanečních vystoupení, a to nejen umělců s handicapem.

Těšit se můžete kupříkladu na Slávka Janouška s kapelou, Hazafele, nebo společný koncert písničkářů z různých zemí: Jiří Vondrák, Petr Rímský a Alexey Kudryavtsev. Svá představení na festivalu odehrají: Divadlo Klauniky Brno, Divadlo Harmonika, Koňmo, Rozkoš bez rizika, Pruhované panenky, Radka Blatná, BonneB Art a Proty Boty.

Pro děti je připravený bohatý program. Občerstvení si lze koupit kupříkladu ve Vinném ústraní Strany mírného pokroku v mezích zákona tedy přírodního, které spadá k Divadelnímu domečku.

Quijotova šedesátka vyvrcholí tradičním Exhumanizačním pochodem za Jaroslava Haška.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Vysočina Akce v obci Lipnice nad Sázavou

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Integrační festival...

Zámek ÚsobíZbilidy (12.6 km)

Zámek ČechticePravonín (26.3 km)

Zámek Hostačov (Chateau Hostačov)Golčův Jeníkov (26.7 km)