Smrt obchodního cestujícího

Smrt obchodního cestujícího

Adresa:

Třebíč, Masarykovo náměstí 1323

Termín: 10.11.2021

10listopad středa 19:00

Žánr: divadlo


MĚSTSKÁ DIVADLA PRAŽSKÁ PRAHA

Hrají: Miroslav DonutilZuzana KronerováViktor DvořákMartin DonutilJiří ŠtréblAleš BílíkMichael VykusMilan KačmarčíkEvellyn PacolákováTereza Slámová / Renáta MatějíčkováSára AffašováKryštof Krhovják...
Režie: Michal Dočekal

Requiem za sen jednoho obyčejného člověka, který bolestně zjišťuje, že na sklonku života dosáhl jediného – pro všechny má větší cenu mrtvý než živý.

Willy Lohman není hlavní postavou. Hlavní postavou je jeho sen. Sen o úspěchu. Popularitě. Ocenění. Naplnění. Rodině jako z reklamy na životní pojištění. Ale Willy Lohman je jenom obchodní cestující za volantem otřískaného auta. V rozpadajícím se domě s hypotékou a ledničkou na splátky. Kde skončí jeho jízda čím dál složitějším světem? Komu by ještě prodal vlastní důstojnost? Nejslavnější drama Arthura Millera oceněné Pulitzerovou cenou. Requiem za sen jednoho obyčejného člověka, který se probouzí z třpytivého snu do nemilosrdného rána reality. Který zjišťuje, že na sklonku života dosáhl jediného – pro všechny má větší cenu mrtvý než živý. V hlavních rolích v režii Michala Dočekala Miroslav Donutil a Zuzana Kronerová.
UPOZORNĚNÍ PRO DIVÁKY
V inscenaci se používá umělý dým a stroboskopické světlo, které není vhodné pro diváky s epilepsií. V souladu s uměleckým záměrem se v inscenaci kouří cigarety.

Vstupné:  420/450Kč

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Třebíč Akce v obci Třebíč

Podobné akce

25duben pondělí 19:00

Dívčí válka

, Masarykovo náměstí 1323 Divadlo

5duben úterý 20:00

Partička na vzduchu

, Velkomeziříčská 640/45 Divadlo

31leden pondělí 20:00

Ubytování v okolí akce Smrt obchodního...

Western - Šiklův Mlýn s.r.oMoravec (35.8 km)

U ProkopůŘásná (35.9 km)

Vinařství LintnerKyjovice (37.9 km)

Akce na Jiný den?