Dymytry Neonarcis a Homodlak remastered tour

Dymytry Neonarcis a Homodlak remastered tour

Adresa:

Herálec, Herálec 350

Termín: 3.12.2021 v 19:30 hod. (pátek)
Vstupné:

250 - 490

3prosinec pátek 19:30

Žánr: koncertymetal Herálec

Umělci: Dymytry


Po velkolepém turné Monster Meeting si Dymytry naplánovali ještě pro letošní rok sérii menších koncertů pro radost svou i fanoušků. Turné jedenácti koncertů tentokráte cíli na blízký kontakt s fanoušky, prostory s klubovou atmosférou, bez obřích scén a dalších hostů. Tak, aby si každý mohl odnést trošku jiný zážitek, než se Dymytry vrátí s novým albem do hal a velkolepým koncertním výpravám.

Turné se odehraje u příležitosti remasteru dvou úspěšných desek - Neonarcis a Homodlak. Důvodů je hned několik. Obě desky jsou už dávno vyprodané a fanoušci si je žádají do sbírek. Kapela navíc mohla zapracovat na zvuku a dodat písním moderní mastering a oslavit tak destileté výročí vydání.

Přijďte si užít staré pecky i nové hity v prostředí, kam se už Dymytry tak často nevydávají.

Dymytry je česko-ruská metalová kapela z Prahy, která svůj styl nejčastěji označuje jako Psy-core. Skupina hraje od roku 2004. Její image je založená na predátorských maskách z dílny Národního divadla, na mohutných kytarových...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Vysočina Akce v obci Herálec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dymytry Neonarcis a...

Wellness Hotel MartaTři Studně (11.1 km)

Zámek Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou (12.6 km)

Resort ErichŽďár nad Sázavou (16.7 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?