Parádní open air - dvoudenní festival malých kapel

Adresa:

Kameničky, Kameničky

Termín: 3.9.2021 5.9.2021
Vstupné:

450,- Kč/2 dny

3září pátek 16:00

Žánr: koncerty


Malý velký festival, kde se přijedou představit méně známé, ale neméně kvalitní kapely ze všech koutů naší vlasti. Jedná se o první ročník, tvořený srdíčkem, s cílem na to, abychom si všichni užili netradiční zábavu.

Z hudby: Jan Fic (blues fuzz, Brno) Víčko (pop punk, Brno) Funky Chicken (funky, Brno) 301 (rock, Brno) Výsměch? (gothic punk, Polička) David Pet (pop rock, Královéhradecko) Civilizace (rock, Praha) Jakofakt? (folk-punk, Pisek) Human Ketchup (jungle fuzz, Praha) Bipolární záře (jazz fuzz, Praha) Rozšláplý kecky (punk rock, Mělník) DJ Pucachu (elektro fuzz) Vstupné: 450,- Kč/2 dny 250,- Kč/1 den děti do 12 let mají vstup zdarma Chystáme spoustu zajímavých pochutin, bude se točit sele, bude kančí gulášek, budou burgery, buřty, nezapomínáme ani na alternativce a na vegany = bude něco jako dhál a podobě. mysůlím i na ranní snídaně. Bude točený Rychtář 11, limča, džusíky, pravá káva v džezvě vařená mistrem kávy a další drinky. Mimo muziky chystáme workshopy pro dospělé i děti, pohádkový les, stezka odvahy a fotbalový miniturnaj. Počítáme i se společným programem pro děti, aby se mohly rodiče bezstarostně bavit - vše formou komunitního hlídání. V okolí je krásná příroda, za návštěvu stojí např. Volákuv kopec se zatopeným lomem - točil se zde Lotrando a Zubejda (10 min. chůze od festivalu), o kousek dál je pramen Chrudimky (od festivalu cca 30 min. chůze), koupání pro otužilce v rybníku Krejcar (5 minut od festivalu)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Vysočina Akce v obci Kameničky

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Parádní open air -...

Wellness Hotel MartaTři Studně (15.5 km)

U tří jasanůLuže (15.5 km)

Zámek Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou (17.3 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?