Bohemia Voice na Mezinárodním hudebním festivalu Petra Dvorského

Bohemia Voice na Mezinárodním hudebním festivalu Petra Dvorského

Termín: 14.8.2021
Vstupné:

450

14srpen sobota 20:30

Žánr: koncerty


Bohemia Voice, vokální multižánrové kvarteto a Moravská filharmonie Olomouc vystoupí na 23. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Petra Dvorského. Koncert s názvem „Máme lék“ uvede Jaromír Javůrek a zazní pod dirigentskou taktovkou indického maestra Debashishe Chaudhuriho. Návštěvníci se mohou těšit na filmové skladby od Ennia Morriconeho, Hanse Zimmera, hity Barbry Streisand, Karla Gotta, Marty Kubišové, písně Shallow (z filmu Zrodila se hvězda s Lady Gaga) nebo Stokrát chválím čas. Jedním z vrcholů večera bude známá árie Nessun Dorma G. Pucciniho z opery Turandot, kterou Bohemia Voice, stejně jako všechny skladby koncertu, zazpívají v aranžmá pro 4 hlasy.

V průběhu večera zazní nové texty Šárky Krejčí napsané na míru pro záměr Bohemia Voice na ochranu planety Země. Jedná se například o přetextované písně Heal the World od Michaela Jacksona – Máme lék nebo A. Bocelliho Canto della terra – Píseň o Zemi a další. Vstupenky na koncert Bohemia Voice je možné zakoupit online na portálu GoOut https://goout.net/cs/mame-lek/szvpfmr/ nebo v síti CK TIPAtour (Třebíč, Jihlava, Znojmo, Praha), v IC Jaroměřice nad Rokytnou, recepci hotelu Zámek Valeč, pivovaru v Dalešicích nebo na večerní pokladně hodinu před začátkem koncertu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Vysočina Akce v obci Jaroměřice nad Rokytnou

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bohemia Voice na...

Vinařství LintnerKyjovice (26.6 km)

Rezidence ZvonZnojmo (28.8 km)

Ubytování GMZnojmo (31.5 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?