Svět skřítků a víl

Svět skřítků a víl

Adresa:

Dolní Rožínka, D. Rožínka 116

Termín: 1.7.2021 31.8.2021
Vstupné:

80/60

1čvc - 31srp celý den

Žánr: výstavypro děti


Výstava Dolní Rožínka 2021 Víly i skřítkové se opět sešli v kulturním domě v Dolní Rožínce. V letošním roce je jich účast opravdu obrovská, protože jich tu můžete napočítat více jak 600. Komu se podaří všechny schované skřítky najít, může vyhrát postavičku skřítka.

Prohlídka začíná u lučních víl, kde můžete spatřit krásné, usměvavé roztančené víly. Z louky se pak přesunete do lesa, kde jsou naopak víly zlé, zlomyslné i škodolibé. Dále jsou tu skřítkové. Je jich tu opravdu obrovská skupinka. Jen v naší mini vesničce jich napočítáte více jak 200 tvorečků. Dají se tu najít skřítkové z lesa i z okolí lidský obydlí. Uprostřed sálu je k vidění tržiště, kde se prodává všechno možné. Po celou dobu prohlídky Vás provází zábavný kvíz. A na závěr tu máme pro děti připraveny 2 dětské koutky

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Galerie a muzea - Vysočina Akce v obci Dolní Rožínka

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Svět skřítků a víl

Ĺ iklĹŻv MlĂ˝n - Ĺ iklandMoravec (3.1 km)

BalĂłnovĂ˝ hotel RadešínRadešínská Svratka (8.8 km)

Penzion ZubrĹ tÄ›pánov nad Svratkou (8.9 km)