Noční běh pro světlušku

Noční běh pro světlušku

Adresa:

Jihlava, Březinovy sady

Termín: 23.9.2020

23září středa 20:00

Žánr: sportnoční běh charita Jihlava


Účastníci Nočního běhu pro Světlušku se letos opět postaví na start v Březinových sadech. Startujeme 23. 9. 2020 ve 20:00.

Při tomto závodu nejde o čas, ale o zážitek a také chuť pomáhat. Všichni účastníci totiž svým startovným přispívají v plné výši na pomoc lidem se zrakovým postižením. Na cestu vám bude svítit pouze čelovka.
Vyberte si trať, kterou poběžíte, nebo si klidně projděte. Na výběr máte ze dvou tras – 3 km nebo 5,3 km. Rozhodnout se můžete pohodlně až na startu. Registrační pokladny jsou otevřené už od 17:30. Novinkou pro letošní rok je možnost vybrat si při registraci ze dvou balíčků. První ve variantě s vakem a čelovkou, druhý s vakem a sportovní čelenkou, který ocení zejména skalní fandové nočních běhů, kteří už naši čelovku mají a chtějí navíc při běhu vypadat šik. 

Registrace účastníků od 17:30 hod. .

„Rosteš s každou překážkou, kterou překonáš“

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Jihlava Akce v obci Jihlava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Noční běh pro...

MahlerĹŻv PenzionJihlava (258 metrů)

Penzion WillaJihlava (399 metrů)

Hotel Gustav Mahler - JihlavaJihlava (493 metrů)