Ondřej Ruml – Písně, šansony a další harampádí

Ondřej Ruml – Písně, šansony a další harampádí

Termín: 1.9.2020
Vstupné:

300

1září úterý 19:00

Žánr: koncertypopjazzblues


Jedna z nejvýraznějších osobností tuzemské pěvecké scény přichází s recitálem, který volně navazuje na spolupráci s textařem Michalem Horáčkem. A to vše v krásném prostředí žďárského zámku. “Letitá spolupráce s Horáčkem měla za následek, že jsem se zamiloval do Hapky.” říká s úsměvem Ondřej Ruml a nepopírá že nemalou část koncertu tvoří šansony právě této autorské dvojice. V programu zazní ale i písně, které tvořil s pianistou Matějem Benkem.

Společně natočili album Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha, které získalo ocenění Zlatá deska. Ruml se také objevuje v Benkově autorském projektu Planety. Místo konání: Pivovarské nádvoří, v případě nepříznivého počasí sál Konventu Vstupné: 300,- Kč Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji ve Vinotéce U Charlieho. Pořadatelem akce jsou Žďárské interference, které znáte také jako organizátora cyklů koncertů Jazz & víno. Koncerty muzikantů české i světové jazzové a bluesové scény spojené s ochutnávkou vína se na zámku konají za podpory majitelů, rodiny Kinských, již od roku 2014.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Žďár nad Sázavou Akce v obci Žďár nad Sázavou

Podobné akce

6srpen pátek

Čeřínek 2021

, Hutě, Vrch Čeřínek Festival

17duben sobota 20:00

Mig 21

, třída Legií 1115 Koncert

Ubytování v okolí akce Ondřej Ruml –...

Zámek Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou (81 metrů)

Resort ErichŽďár nad Sázavou (5.1 km)

Wellness Hotel MartaTři Studně (13.7 km)