Čína - Jakub Venglář

Čína - Jakub Venglář

Adresa:

Polná, Zámek 487

Termín: 21.10.2021 v 19:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

předprodej 130 Kč, na místě 150 Kč

21říjen čtvrtek 19:00

Žánr: ostatní akcepřednášky cestování


Čína je velká a bláznivá země. Jeden den budete obyvatele milovat za jejich úsměv a ochotu, zatímco pozítří přinese hlubokou nenávist k davům, s nimiž musíte bojovat o svůj kousek vyhlídky. Kam se oko podívá, tam roste nový mrakodrap, dálnice nebo hotel a nic není překážkou. Nejkrásnějším koutům planety zde odtikávají poslední okamžiky poklidné existence bez masového turismu. Obyvatelé nade vše milují karban, dobré jídlo a rýžovou pálenku.

V „Říši středu“ mají všechno, po čem srdce cestovatele touží, a také spoustu věcí, o kterých jste raději nikdy nechtěli slyšet…

Cestovatel a fotograf KUBA VENGLÁŘ (www.zahorami.cz)

Na občanku mi napsali Jakub Venglář a kamarádi mě překřtili na Indiána. Podle paní z Českého rozhlasu jsem prý trochu exot. Svéráznou formou vyprávím a píšu o místech, kde se noha průměrného turisty málokdy otiskne. Krom toho u mě najdete spoustu tipů, jak se ve světě neztratit a když už, jak si to bloudění užít.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Čína - Jakub Venglář

Zámek ÚsobíZbilidy (15 km)

U ProkopůŘásná (24.6 km)

Resort Svatá KateřinaKaliště (27 km)