Nenapsané příběhy - moderní umění v unikátních prostorách staré sklárny

Nenapsané příběhy - moderní umění v unikátních prostorách staré sklárny

Termín: 1.8.2020 30.8.2020
Vstupné:

80 Kč výstava, 100 Kč workshop

1srp - 30srp celý den

Žánr: výstavy


NENAPSANÉ PŘÍBĚHY - to je název výstavy, na které výtvarnice Michaela Bartoňová (www.michaelabartonova.cz) představí své akryly, akvarely, loutky a objekty i digitální umění. V industriálních prostorách sklárny Tasice bude Michaela Bartoňová vystavovat akryly, jemné akvarely dokreslené směšnými nebo absurdními postavami, které rozpitým skvrnám dodávají příběhy. Ty si ovšem musí divák sám domyslet...

Téma mnohých obrazů jsou stromy o nichž autorka vytvořila divadelní představení Jak spolu stromy mluví. Na stejné téma bude během výstavy uspořádaná přednáška pro děti od 3 let pod ohromným kaštanem uprostřed sklárny. Digitální umění a objekty, loutky, které budou rozmístěné v objektech sklárny také navazují na autorčinu divadelní práci, protože na scéně živě maluje na iPadu a vznikají stále nové a nové pomíjivé obrazy. Některé zachycené budou k vidění na výstavě. Vernisáž výstavy proběhne v sobotu 1.8.2020 ve 13:00. Workshop Jak spolu stromy mluví - autorčina živá malba s příběhem o stromech pro rodiče a děti se uskuteční 1.8., 15.8. a 30.8. vždy v 15:00.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Nenapsané příběhy -...

Zámek Hostačov (Chateau Hostačov)Golčův Jeníkov (19.8 km)

Zámek ČechticePravonín (21 km)

Usedlost NouzovZásmuky (24.4 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Zámek Zruč nad Sázavou Zámek Zruč nad Sázavou Zruč nad Sázavou (11 km)