Cavewoman

Cavewoman

Termín: 13.10.2020 v 19:00 hod. (úterý)
Vstupné:

350 Kč

13říjen úterý 19:00

Žánr: divadlokomedie show one-man show

Umělci: Daniela Choděrová


Po více než patnácti letech úspěšného uvádění inscenace Caveman přichází agentura Point s Cavewoman.

"Obhajoba jeskynní ženy"

Mysleli jste si, že Vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví Vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví.

“Obhajoba jeskynní ženy” Emmy Peirsonové je humorným pohledem na muže a ženy, snažící se žít vedle sebe na stejné planetě. Zábavné pojetí věčného souboje těchto dvou pohlaví, pro změnu ze ženské perspektivy, volně navazuje na slavnou Beckerovu one man show Caveman. Diváci jsou pozváni do její “jeskyně”, kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Zároveň se vtipně zamýšlí nad spoustou dalších témat, například proč mají ženy hrůzu z tloušťky, nebo co způsobuje jejich nepředvídatelné a často prudké změny v chování.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Vysočina Akce v obci Bystřice nad Pernštejnem

Podobné akce

15duben čtvrtek 19:00

Dívčí válka

, Masarykovo náměstí 1323 Divadlo

25listopad středa 20:00

Ubytování v okolí akce Cavewoman

Western - Šiklův Mlýn s.r.oMoravec (8.2 km)

Wellness Hotel MartaTři Studně (15.5 km)

Zámek LetoviceLetovice (23.4 km)