Petr Nekoranec a hosté - Přeloženo

Petr Nekoranec a hosté - Přeloženo

Adresa:

Polná, Zámek 486

Termín: 24.7.2021
Vstupné:

400 Kč – 800 Kč

24červenec sobota 19:00

Žánr: koncertyklasická hudba koncert vážná hudba hudba

Umělci: Petr Nekoranec


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, agentura Spolek přátel hudebních talentů, nás informoval o přeložení akce Petr Nekoranec plánované na 25.7.2020 19:00 v Polné. Nový termín je stanoven na 24.7.2021 19:00. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.

Open-Air koncert na hradním nádvoří v Polné, kraj Vysočina. Tenorista Petr Nekoranec je jednou z nejvýraznějších osobností mladé pěvecké generace nejen v České republice, ale i ve světě. Narodil se v Nových Dvorech u Polné a s Polnou jsou také spojeny jeho umělecké začátky. Pro svůj koncert v Polné si připravil nejen ochutnávku z tohoto alba, ale i nejkrásnější árie italského bel canta a neapolské písně.

Jeho hosty budou dvě skvělé sopranistky. První je Adriana Gonzales z Guatemaly, vítězka prestižní světové soutěže Plácida Dominga Operália 2019, od sezóny 2019/20 sólistka Opéra National de Paris. Druhou pak česká pěvkyně Lada Bočková, která se v téže soutěži vloni probojovala do semifinále a která bude od sezony 2020/21 sólistkou opery v Bonnu. Umělce doprovodí přední český orchestr PKF – Prague Philharmonia pod taktovkou Christophera Franklina. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Petr Nekoranec a hosté...

Resort ErichŽďár nad Sázavou (14.2 km)

Zámek ÚsobíZbilidy (15.7 km)

Zámek Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou (19.2 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?