FreeRun20

FreeRun20

Adresa:

Bobrová

Termín: 20.6.2020
Vstupné:

300 Kč

20červen sobota 12:30

Žánr: sport


Letos proběhne již 5. ročník tradičního charitativního závodu FreeRun, který se koná na Vysočině v Bobrové. Přijďte si užít letní odpoledne s námi, zasportovat si, pochutnat si na úžasném jídle a hlavně POMOCI. Od toho tu přeci jsme, abychom si život užili a přitom pomáhali ostatním!  Zúčastnit se může kdokoliv – běžet, jet na kole nebo se projít.

Zároveň každý si může určit svoji vzdálenost, vybrat si od 5 až 20 km. Trasa vedoucí přírodou je totiž ve tvaru 8, kde oba obloučky jsou dlouhé 5 km.  Akce se neobejde bez osvěžujících nápojů a lahodného lokálního jídla. Během závodu i po něm je pro všechny, ať už jste závodník nebo jste přišli podpořit, připraven doprovodný program, vč. závodu pro malé (FreeRuníček), malování na obličej, hry pro děti i pro dospělé, malování na tašky a další.  Těšíme se na vás 20/6/2020 v Bobrové!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Vysočina Akce v obci Bobrová

Podobné akce

Ubytování v okolí akce FreeRun20

Western - Šiklův Mlýn s.r.oMoravec (3.5 km)

Wellness Hotel MartaTři Studně (17.1 km)

Zámek Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou (17.7 km)