Včela / Cesta do včelího města

Včela / Cesta do včelího města

Termín: 22.10.2019 13.4.2020
Vstupné:

100 Kč, snížené 70 Kč, rodinné 300 Kč

22říj - 13dub celý den

Žánr: výstavyvýstava interaktivní děti zvířata včely hmyz vysočina východní čechy podzimní výstavy zimní výstavy jarní výstavy


Interaktivní výstava pro děti i jejich dospělý doprovod přináší zajímavé pohledy na včely a na organismus včelstva ve snaze porozumět jeho tajemstvím. Děti zde najdou podněty k poznávání všemi smysly, seznámí se s životem v úlu, jeho strukturou, a především se naučí mít včely rády či získají pokoru před tajuplným životem tohoto pracovitého a neuvěřitelně inteligentního hmyzu.

Na výstavu vstoupíte jako člověk, ale to bude trvat jen krátkou chvíli. Velmi rychle se totiž stanete právě narozenou včelou a vydáte se na cestu za poznáním, na jejímž konci přispějete k záchraně královny.

Narodíte se jako malá včela a začnete objevovat svět. Ocitnete se v dřevěném labyrintu, v němž budete muset rozpoznat a využít všechny smysly. Každá včela zde má svůj úkol a všechny přispějí ke správnému fungování celého včelstva. Výstava je o překonávání strachu s neznáma, o spolupráci i o včelách jako takových.

Naučíte se je objevovat a používat tak, abyste byli celému včelstvu co nejprospěšnější. Čeká vás úchvatné prostředí s krásnými dřevěnými kulisami, zvukové i vizuální efekty, dobrodružství, zábava, hra i spousta nových informací. Prozkoumáte úl v roli malé včelky a vyletíte z něj jako včela, která přesně ví, co dělat.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Včela / Cesta do...

Penzion V kapli Žďár nad Sázavou (185 metrů)

Hotel Tálský mlýn Žďár nad Sázavou (835 metrů)