Přibyslavské Nocturno

Adresa:

Přibyslav, Kostelní 267

Termín: 15.9.2019 22.9.2019
Vstupné:

dobrovolné

15zář - 22zář celý den

Žánr: festivaly


Nocturno 2019 15. a 20.-22.září 2019 Předprogram již 15.září v 18:00 ve farní stodole vernisáží výstavy Samá voda Miloš Sláma - grafik Jan Spěváček - malíř Začátek festivalu proběhne již v pátek 20.září v 19:00 a to při vernisáži výstavy Pavla Bezděčky v Janáček galerii (výstava bude přístupná i následující dny).

Sobotní program odstartuje ve 14:00 ve stodole a skončí v pozdních večerních hodinách. Program bude velice pestrý - Komentovaná prohlídka grafik a obrazů (s následnou ukázkou samotné práce autorů) autorů Miloše Slámy a Jana Spěváčka, jejich díla budou vystavena ve stodole. Divadlo ze studia Damůza - Z Tajného deníku Smolíčka Pé - divadlo nejen pro děti a rodiče. Herec Jan Potmešil přijždí na festival s besedeou Život je dar. Neplech plech - žesťový kvintet.

Stodolu v podvečer rozezní Matěj Ptaszek and St. Johnny Stehlík Blues Project, Progres2 a sobotní program zakončí kapela SKRZNASKRZ. V rámci Nocturna proběhne nedělní doprovod bohoslužeb a večer 17:00 bude festival ukončen představením knihy Víra, zbožnost, mecenát _ Páni z Ronova a Přibyslavi a církev ve středověku autorem Tomášem Somerem.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Vysočina Akce v obci Přibyslav

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Přibyslavské Nocturno

Resort ErichŽďár nad Sázavou (10.3 km)

Zámek Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou (14.4 km)

Zámek ÚsobíZbilidy (18.2 km)