NKT Koloběh Velké Meziříčí 2018

Adresa:

Velké Meziříčí, Sportovní 7

Termín: 20.10.2018
Vstupné:

200

20říjen sobota 14:00

Žánr: sportzávod


Závodu se účastní muž a žena zároveň, běží spolu po celou dobu a vždy jeden ze dvojce může jet na kole. Není dovoleno si navzájem pomáhat tlačením nebo táhnutím. Závod Vás provede po kopcích okolo VM a jde nám o hezký sportovní a genderově vyvážený společenský zážitek zakončený již tradičním oslavováním návratu v Hospodě na Areálu.

Během závodu se budete moci spolehnout na realizační tým, který bude připraven Vám pomoci, pokud se „něco stane“. Telefonní kontakt na sběrné vozidlo a zdravotníka dostanete na místě v den závodu spolu s propozicemi.

Kategorie: 1. Absolutní vítězové 2. Součet věků dvojic do 80 let 3. Součet věků dvojic do 100 let 4. Součet věků dvoji nad 100 let 5. Rodinná kategorie (manželská či generační) Prezentace: Do 13:30 je nutné se prezentovat na místě startu závodu, tedy na Areálu Zdraví, Sportovní 7, Velké Meziříčí.

Po zaplacení startovného obdržíte startovní číslo a startovní balíček. V 13:45 proběhne krátké shrnutí pravidel a přesně ve 14:00 startujeme závod! Cca v 18:00 vyhlásíme vítěze všech kategorií.

Trasa: 25 krásných km kolem Velkého Meziříčí na již tradiční trati. Celá trasa bude před závodem spolehlivě vyznačena fáborky a cedulkami, takže nemusíte mít strach, že byste netrefili. Na trase jsou tři přejezdy hlavních silnic (u Jestřabce, na Uhřínovské a u hřbitova na Karlově), dejte prosím jak během tréninku, tak během závodu pozor!

Pravidla: 1. Běží a zároveň i jede se 25 km kolem Velkého Meziříčí 2. Závod se koná pouze ve dvojIci muž-žena a společně musí dorazit do cíle 3. Společný start 4. Běhehem závodu musí být dvojce neustále ve vizualním kontaktu 5. Dvojce je povinna trať absolvovat s jedním kolem (doporučujeme MTB) 6. Na kole může jet pouze jeden z dvojice 7. Kolo se musí předávat z ruky do ruky 8. Fair-play! 9. Trasa závodu bude značena v célé jeho délce

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Ubytování v okolí akce NKT Koloběh Velké...

Penzion Bobrová Bobrová (15.6 km)

Hotel Zlatý kříž Třebíč (18.2 km)