Běh městem šťastných lásek - Telč

Běh městem šťastných lásek - Telč

Adresa:

Telč, náměstí Zachariáše z Hradce

Termín: 5.8.2018

Žánr: sportbenefiční akce


Benefiční sportovní happening na podporu domácího hospice Sdílení o.p.s. Nezávodní běh je vhodný pro všechny generace.

Běh podpoří Nadace Divoké husy i ČEZ
Druhý ročník Běhu městem šťastných lásek ve prospěch mobilního hospice Sdílení v neděli 5. srpna na náměstí Zachariáše z Hradce bude moderovat Petr Píša. Registrace bude probíhat od 9 hodin, v 10:20 bude rozcvička s Pro-life fitness a v 10:30 start. V 11:30 proběhne vyhlášení výtěžku. Ten hospic použije na nákup automobilu pro další novou zdravotní sestřičku hospice Laďku, která každý den vyjíždí k pacientům v Telči a okolí.
Registrace on-line je možná až do 3. srpna na www.behyprohospice.cz
Tříkilometrová trasa je vhodná i pro kočárky, invalidní vozíky, pejskaře (pes musí být na vodítku). Běh je určen pro všechny generace, určitě není nutné běžet, důležité je zúčastnit se. Motto letošního ročníku je: Jsem vítěz, běžím pro hospic. V cíli čeká na každého medaile.

Letošní ročník podpoří dvě velké nadace. Výtěžek akce zdvojnásobí až do výše 60 tis. Kč Nadace Divoké husy. A Nadace ČEZ k nám zavítá se svými Oranžovými koly. Na kolech bude možné „vyšlapat“ peníze pro Sdílení a SDH Telč v čase 9:30 - 14:30, poté bude vyhlášen výtěžek a předání šeku.
Jana Bělíková, Sdílení, o.p.s., Telčské listy 08 2018

Druhý ročník Běhu městem šťastných lásek se bude konat 5. srpna na náměstí Zachariáše z Hradce.

Start je v 10:30 hodin, registrace již od 9 hodin.

V rámci registrace jsou v prodeji funkční neonová trička a bavlněné sukně. Pro snadnější organizaci startu se, prosím, registrujte předem na www.behyprohospice.cz. Každého účastníka čeká v cíli medaile, děti dostanou i diplom. Nejrychlejší běžci budou odměněni dárkovými balíčky. Běh není měřený. Nemusíte ani běžet, stačí jít a podpořit dobrou věc. Tou je letos pořízení automobilu pro novou zdravotní sestřičku hospice Laďku, která každý den vyjíždí k pacientům v Telči a okolí.
Jana Bělíková, Sdílení, o.p.s., Telčské listy 07 2018

Běh pro hospic. S novými tričky
Druhý ročník Běhu městem šťastných lásek se bude sice konat až 5. srpna, ale hlavní organizátor, o.p.s. Sdílení, jej připravuje již teď. Již nyní nabízí ke koupi běžecké oblečení s logem nezávodního běhu. Ten nemusíte ani běžet, stačí jít a podpoříte tak dobrou věc. Tou je provoz mobilního hospice v Telči.

Funkční neonová trička (250,- Kč) a bavlněné sukně (330,- Kč) si mohou běžci i neběžci zakoupit v kanceláři Sdílení na poliklinice v pondělí a ve středu nebo objednat zároveň s registrací přes server www.behyprohospice.cz. Během dubna se také otevře samotná registrace běžců.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Telč Akce v obci Telč

Ubytování v okolí akce Běh městem...

Chornitzerův dům Telč (42 metrů)

Hotel U Černého orla Telč (96 metrů)