V sobotu 23. září se v zámeckém areálu v Roudnici nad Labem uskuteční další ročník festivalu Roudnické vinobraní.

Na třech hudebních scénách na návštěvníky čekají oblíbené hvězdy populární hudby, ale i dechovka, folk či představení pro děti. Festival tedy nabídne program pro všechny věkové kategorie.

Kromě vína a burčáku nebude chybět široká nabídka občerstvení, historický jarmark, ukázky lidových řemesel, sokolnictví, projíždky na koních, desítky pouťových atrakcí a řada dalších doprovodných akcí.

Do celého areálu je zakázán vstup se zvířaty.

Milan Schelinger je český rokový kytarista, zpěvák, skladatel a bratr tragicky zesnulého populárního zpěváka Jiřího Schelingera. Souběžně se svými hudebními aktivitami se projevuje také jako výtvarník.
Ivan Mládek Banjo Band je populární hudební skupina, která hraje od počátku 70. let písně Ivana Mládka. Svojí popularitu skupina získala díky častým vystupováním v zábavných televizních show mimo jiné např. Čundrcountry show...
ABBA World Revival z Prahy je desetičlenný soubor, složený z profesionálních hudebníků, které svedl dohromady obdiv k tvorbě světoznámé švédské skupiny ABBA. Repertoár zahrnuje přes 30 nejznámějších písní švédské...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Ústecký kraj Akce v obci Roudnice Nad Labem

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Roudnické vinobraní...

Amber Hotel Vavřinec Roudnice nad Labem (155 metrů)

Hotel Koruna Roudnice nad Labem (161 metrů)