Velikonoce v Křížově vile

Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci pro Vás a Vaše děti připravuje Velikonoce v Křížově vile, které proběhnou od 5. dubna do 8. dubna 2017.

Ve středu 5. 4. až pátek 7. 4. uvidíte kuřátkovou líheň, upečete si jidáše za asistence Hanky Černé, vyřežete figurky ze dřeva s pomocí Mirka Černého a upletete pomlázku s Jiřím Manem. Ve čtvrtek a v pátek se k programu přidají živá zvířátka ČSCH ZO Žatec 1, na která se můžete přijít podívat vždy od 9.00 – 12.00.

Sobotní program bude probíhat od 13.00 do 17.00. Štěpánka Šupejová bude ukazovat zdobení kraslic voskovou batikou, s Danuší Manovou si vyzkoušíte barvení vajec v cibuli a setí osení a Jiří Man bude pokračovat v pletení pomlázek.

A kdo ještě nenavštívil výstavu kraslic Kropenatá slepičko, jaké mi dáš vajíčko?, bude mít možnost spojit obojí najednou. Přijďte, rozhodně se nudit nebudete!

Vstupné na akci: jednotlivci: základní 30,- Kč, snížené 20,- Kč, rodinné 60,- Kč, hromadné školní výpravy prosíme nahlásit předem na tel. 774 192 414: MŠ 5,- Kč, ZŠ a SŠ 20,- Kč.

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Velikonoce v Křížově vile

Zlatý Lev Žatec   Žatec

Vila Hop Kellner   Žatec

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.