Krucipüsk

Krucipüsk

Adresa:

Ústí nad Labem, Masarykova 18

Termín: 9.12.2016
Vstupné:

210 Kč

9prosinec pátek 20:00

Žánr: koncertyRockPopPunk

Umělci: Krucipüsk


Krucipüsk - DOMA - music pub - 9.12.2016 v 20:00

Chtěli jsme pro Vás připravit něco veselého v tom smutném podzimním čase 2016, proto jsme se rozhodli v obsazení Tomáš Hajíček-vocal, Vojtěch Douda-drums, Jarmut Gabriel-guitar a Jirka Zika-bass  od  11.11. (Litomyšl-klub Kotelna)  prokřižovat naši krásnou vlast pod hlavičkou „KruciKreuz“ Tour 2016, které čítá 12 měst Čech a Moravy.

Tento negerskými grooves, prostopášnou melodikou a srdceryvými texty nabitý počin vyvrcholí  Jako host s námi tentokrát vyráží na celé tour skupina JegR, která nám Vás předehřeje poctivým rock´n ´rolem v undergroundovém těstíčku.Krucipüsk , kromě svých zásadních hitů, naleje do  Vašich těl průřez svou 26-ti letou tvorbou a to vše  za podpory dvorních inženýrů a to dechberoucích světel Milana Hodise a briliantového zvuku Satandy Urbana.

Kvalitního merchandise bude po celou dobu trvání tour dostatek, tak vyprázdněte štrozoky, ať jsou Vám ty Tintili Vantili alespoň na něco dobrý, páč Vánoce už  bubnujou zběsilý paradiddle na dveřeJ

Krucipüsk je česká hudební skupina, jejíž historie sahá až do roku 1991. Hraje převážně metal, thrash metal a hardcore. Jejími členy jsou Tomáš Hajíček, Jaroslav Gabriel, Richard Scheufler a Vojtěch Douda.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Ústí nad Labem Akce v obci Ústí nad Labem
  • RC Kmotr

    Ústí nad Labem, Horova 1262/6
  • K-Club

    Ústí nad Labem, Velká hradební 19/66, 400 01 Ústí nad Labem-centr
  • Music club Doma

    Ústí nad Labem, Masarykova 3125/18

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Krucipüsk

Interhotel Bohemia Ústí nad Labem (553 metrů)

Penzion Lada Ústí nad Labem (1 064 metrů)