Roudnický košt

Roudnický košt

Termín: 10.6.2023 v 10:00 hod. (sobota)
Vstupné:

200 – 220 Kč

10červen sobota 10:00

Žánr: ostatní akceochutnávka víno degustace folklor vinný košt hudba Roudnice nad Labem


Měsíc červen je jedním ze třech měsíců, kdy v oficiálně zapsané vinařské obci Roudnice nad Labem připravujeme velkou vinařskou akci. Milovníci vína se do Roudnice nad Labem určitě sjedou v sobotu 10. června na Roudnický košt. Čeká nás krásná akce s vinařstvími, vinaři a malovinaři pouze z litoměřické a mělnické vinařské podoblasti. Opět tak vychutnáte vína z celé vinařské oblasti Čechy a osobně se seznámíte s jednotlivými vinaři.

Roudnický košt proběhne na tzv. Letní scéně roudnického zámku. Těšit se můžete na cimbálové vystoupení Vojenského souboru Ondráš, dětský koutek DDM Trend s hlídáním, skákací hrad a prodejce regionálních výrobků Ústeckého kraje. Po podvečerním oficiálním vyhlášení Vinaře koštu přejdeme do režimu „afterparty koštu“ a kapely nás jistě roztančí. Tento den jako další doprovodné zpestření uvidíte výstavu historických traktorů.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Roudnický košt

Zoopark ZelčínMělník (16.3 km)

Ubytování u OkořeHolubice (23.7 km)

Restaurace VětrušeÚstí nad Labem (30.3 km)