Roudnický košt

Roudnice nad Labem, Očkova

11.6.2016

120 Kč na místě / 100 Kč v předprodeji

Další vstupenky

Roudnický košt

Již počtvrté se v letošním roce uskuteční akce ROUDNICKÝ KOŠT. V sobotu 11. 6. 2016 od 11 hod. proběhne stejně jako minulé ročníky v roudnickém lobkowiczkém zámku a jeho nádvoří. V interiérech se návštěvníci mohou těšit na přehlídku vín z celé vinařské oblasti Čechy. Na nádvoří se představí regionální výrobci a řemesla z Ústeckého kraje.

Ze všech vinařů, malovinařů a vinařství si sami návštěvníci mohou zvolit toho NEJ v anketě Vinař koštu. Hlasovací lístek do ankety je součástí vstupného, které činí 100 Kč v předprodeji a 120 Kč na místě. Vstupné zahrnuje také katalog vinařů a degustační skleničku, která návštěvníkům zůstává i po akci.

Ochutnávky jednotlivých vín probíhají formou nákupu za žetony. Dva žetony jsou součástí vstupného, další žetony jsou v prodeji po dobu trvání akce. K dispozici bude zámecká terasa s občerstvením a posezením s nádherným výhledem na České středohoří. Akce je vhodná i za špatného počasí.

Před začátkem koštu se slavnostně otevře nově vysazená vinice Lobkowiczkého zámeckého vinařství přímo v areálu zámku s výhledem na Karlovo náměstí. Na nádvoří budou probíhat prezentace regionálních výrobců a řemesel z Ústeckého kraje. Informace a doprovodný program akce je průběžně aktualizován na www.roudnicky-kost.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Roudnický košt

Amber Hotel Vavřinec   Roudnice nad Labem

Hotel Koruna   Roudnice nad Labem

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.