Čtvrtý ročník Death Coffee párty se bude konat v areálu Zahrady Čech v Litoměřicích, stejně jako tomu bylo v předchozích letech. Dostupný areál nabízí krytou stage, která pojme okolo 600 lidí, v případě špatného počasí, dále zde najdeme stánky s občerstvením a místo pro stanování, které se nachází zhruba 100m od areálu.

Letošní ročník nabízí pro fanoušky opravdové lahůdky extrémní muziky od Arcanius (brutal-slam/Ger) po horror rapovou formaci Sodoma Gomora (horror-rap/CZ).

Acranius je brutal slamová drtička z Německa existující od roku 2009, připravte si kšiltovky a kladiva. Holocausto Cannibal grind death z Portugalska, poslední dobou jsme je u nás mohli vídat častěji, pokaždé předvedli excelentní show.

Z tuzemských interpretů se představí death grindový Fleshless, kteří naší i zahraniční scénu brázdí pěknou řádku let. Malignant Tumor nám ukáží, jak se dá spojit crust a rock and roll dohromady, připravte si džísky. Sodoma Gomora, někdo by si řekl, že na tento festival nepatří, možná proto je zde máme. Horror rap, který je v poslední době hodně vidět a skvěle doplní extrémní metal.

Modern day Babylon djentaři, kteří jsou známí více za hranicemi než u nás a to především potvrzuje jejich kvality. Stillbirth jsou další drtičkou grind deathu z Německa, které jsme mohli vidět na loňské Death Coffee pre-párty v Praze. Dále se můžete těšit na Clitgore (RO), In Other Climes (FR), Suburban Terrorist (SK), Oddism (FR/Bel), Psy:code (Dk), Enlaced By Tempest (Ger), Gutalax (CZ), Poppy Seed Grinder (CZ), Keep On Rotting (CZ), Sectesy (CZ), Efecto Despotimso (CZ), Natural Born Fuckers (CZ), Something Like (CZ) a Beautiful Cafillery (CZ).

Cena lístků se bude pohybovat od 250,- do 350,-. Brzy očekávejte předprodej. Stanování a parkování je pro fanoušky zdarma. Pivo Žatec, alco-nealco, jídlo pro masožravce i vegetariány/vegany!

Something Like je hudební skupina ze západu Čech, která hraje metal hardcore s českými texty. Na hudební scéně zatím nepůsobí příliš dlouho a tak jsou ochotni zahrát skoro kdekoliv.
Sodoma Gomora vznikla v polovině roku 2007, kdy dva chorý mozky obětovaly předčasně narozenej fetus bohu svinstva a započaly tak éru maximálního zhnusení, kterou chtěj infikovat vyčpělou českou scénu. Dlouholetý parťáci v rapu...
Skupina Fleshless vznikla v roce 1993 sloučením skupin Zvrator a Garbage Disposal a v této sestavě po půl roce nahrála debutní demo Stench Of Rotting Heads, kterého se po celém světě prodalo více jak 700 kopií. Do této doby Fleshless...
Na podzim 2014 založená kapela chlapců od Gutalax, Who Killed Marilyn? a rozpadlivších Never Hope.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Litoměřice Akce v obci Litoměřice
  • Klub SHAKER

    Litoměřice, Na Valech 2028
  • Dynamo

    Litoměřice, Pekařská 16/527
  • Progressive

    Litoměřice, Pokratická 1849/85, 412 01 Litoměřice-Pokratice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Death Coffee Party Vol. 4

Hotel Apollón Litoměřice (1 208 metrů)

Hotel Helena Litoměřice (1 594 metrů)