Přejít na stránky Ticketpro.cz

The One Festival

Termín: 19.6.2015
Vstupné:

viz. níže

19červen čtvrtek 01:00

Žánr: clubbingfestivalelektroparty


19.6.2015 v Roudnici nad Labem vypukne již druhé pokračování velmi úspěšného festivalu elektronické taneční muziky jménem THE ONE FESTIVAL. Buďte svědky ojedinělého a originálního festivalu, který představuje něco zcela nového. Těšte se na výběr toho nejlepšího z českých DJ hvězd a také na dva zahraniční umělce, vedle kterých vystoupí dva vybraní zástupci z ČR v B2B setech.

Po velmi vydařeném předešlém ročníku The One Festivalu, který se konal 24.10.2014, se pořadatelé rozhodli, že festival bude mít pokračování. Kladné ohlasy od fanoušků taneční muziky a také od návštěvníků jim rozhodování velmi usnadnilo. Tento rok se pokusí nastavit laťku ještě o kousek výše.

Připravují pro vás nadupaný line-up těmi nejlepšími a nejuznávanějšími DJs z české taneční scény a dokonce i ze zahraničí. The One Festival je zajímavý tím, že DJs rozdělí do silných dvojic, jež v daný okamžik mají mnohem větší sílu a energii, kterou přesunou na dav roztančených party people. Těšte se na úžasnou přátelskou atmosféru ve velmi působivé sportovní hale, kde uvidíte a uslyšíte jen to co vás baví.

Aktuálně potvrzení DJs (postupné doplňování):

Reynolds
Matamar
Mio
Mejsi
Bon Finix
Angry Beats
Chris Sadler
Roberto Chochola
Pauli Gabrieli
Tripmain
Lady A

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Ústecký kraj Akce v obci Roudnice nad Labem

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The One Festival

Zoopark ZelčínMělník (16.6 km)

Ubytování u OkořeHolubice (23.8 km)

Restaurace VětrušeÚstí nad Labem (29.9 km)