Vtípečky v Ústí nad Labem - Stand Up Show

Vtípečky v Ústí nad Labem - Stand Up Show

Adresa:

Ústí nad Labem, 10A, Stará 2511, Ústí nad Labem-centrum

Termín: 17.3.2023
Vstupné:

150

17březen pátek 19:00

Žánr: ostatní akcestand up comedy show zábava humor Ústí nad Labem


Vtípečky se zelím se vrací do ústecké Březové. Fanoušků přibývá Vtípečky se zelím pokračují v sérii svých úspěšných vystoupení v ústecké Restauraci Březová a postupně si zde budují fanouškovskou základnu. Své příznivce znovu potěší už v pátek 17. března úplně novými vtipy. Show začíná v 19 hodin. „V Březové vystupujeme už poněkolikáté. Ústečtí fanoušci si na naše pořady zvykli a moc rádi se za námi vracejí. V publiku ale s každým dalším vystoupením vídáme také nové návštěvníky, kteří si pak naši show chválí a chtějí nás vidět znovu. Máme z toho obrovskou radost,“ říká komik Lukáš Tomčal, který bude celý večer moderovat. Jak je u Vtípečků zvykem, v Březové opět vystoupí jiné složení komiků než posledně. „Děláme to kvůli tomu, aby lidé pokaždé dostali nový, prověřený materiál. Nikdy se nestane, že byste v Březové slyšeli nějaký vtip dvakrát,“ vysvětluje Tomčal. Diváci se mimo něj mohou těšit na další neokoukané tváře českého stand upu. Vystoupí Ondřej Cabal, Aleš Pitrmoc, Asado Rakhimov, Adam Korytář a Zdeněk Hruška.

Na vystoupení láká i videopozvánka s Lukášem Tomčalem a Alešem Pitrmocem: https://www.instagram.com/p/CpM7Nb0L0pn/ Komediální skupinu Vtípečky se zelím založili v roce 2022 Ondřej Cabal a Aleš Pitrmoc. Jejím cílem je shromažďovat začínající komiky a kolektivně rozvíjet řemeslo stand upu. V tom jim pomáhají také známí a zkušení komici Jiří Jakima a Tigran Hovakimyan. Událost: https://www.facebook.com/events/152605067663914/ Rezervace na tel. čísle: 732 781 138 Vtípečky se zelím na Facebooku: https://www.facebook.com/vtipeckysezelim Vtípečky se zelím na Instagramu: https://www.instagram.com/_vtipecky_se_zelim/ Autorka náhledové fotografie: Kateřina Křivánková

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ústí nad Labem Akce v obci Ústí nad Labem

Podobné akce

Akce na Jiný den?