Vánoční jarmark ve Staré papírně

Vánoční jarmark ve Staré papírně

Termín: 15.12.2021 (středa) 18.12.2021
Vstupné:

dobrovolné

15pro - 18pro celý den

Žánr: ostatní akcevánoce jarmark řemesla folklor


Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci zve na tradiční Vánoční jarmark ve Staré papírně (Volyňských Čechů 733, Žatec), který se uskuteční od středy 15. 12. do soboty 18. prosince 2021 vždy od 10:00 do 17:00 hodin.

 

Jsme rádi, že po roční pauze způsobené pandemií a nemožností pořádat jakékoliv akce, se i letos přihlásilo hodně prodejců. Ti nabídnou svoje výrobky, které jistě udělají radost nejen pod vánočním stromečkem. Na prodej budou vánoční dekorace, svíčky, včelí produkty, perníčky, šperky, keramika, čokoládové pralinky, koření, hračky, kabelky, peněženky, háčkované dekorace, výrobky pletené z papíru, pedigu i kukuřičného šustí a mnohé další“, prozradil Ing. Martin Čížek, pracovník muzea pro styk s veřejností. Podrobný rozpis prodejců najdete na www.muzeumzatec.cz. Pro děti jsou připraveny tvořivé dílničky, z nichž některé budou za mírný poplatek. Upozorňujeme, že stále platí dodržování aktuálních protiepidemických nařízení a nutnost prokázat se certifikáty o očkování, testu nebo prodělané nemoci. Vstupné dobrovolné. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vánoční jarmark ve...

Wellnesshotel BeethovenChomutov (17.4 km)

Restaurace NauticoMost (22 km)

Wellness Hotel HasištejnMísto (24.7 km)

Akce na Jiný den?