Traktor Sedmá strana kostky

Traktor Sedmá strana kostky

Adresa:

Děčín, Lidická

Termín: 6.5.2022 v 18:00 hod. (pátek)
Vstupné:

590

6květen pátek 18:00

Žánr: koncertyrock

Umělci: Traktor


Po dvou letech skončilo turné Monster Meeting, které kapelu i fanoušky provedlo událostmi posledních dvou let. To byl také poslední tah na Šachoffnici, kterým se uzavřela úspěšná etapa dosavadní úspěšné koncertní cesty Traktoru.

Ale šach-matem nic nekončí, naopak! Traktor svoji hru hraje dál a zve fanoušky na největší turné v jeho historii! Ke zveřejněnému výročí 20 let na ostravském zimním stadionu přidává další halové a open air koncerty! Kostky jsou vrženy a ve čtvrtek 7.10. v 7:00 začne předprodej na 17 zastávek, na které kapela přiveze nejen songy z nového alba a osvědčené hity, ale i poctivou a zároveň velkolepou rockovou show!

Počátek kapely Traktor můžeme datovat na jaro 2001, kdy se dali dohromady bývalí členové kapel Tarantula a Wizard, tzn. Standa Balko, Martin Kapek a Karel Ferda. Tohle trio zhruba po roce doplnili Pavel Balko ( dříve taky Tarantula ) a...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Děčín Akce v obci Děčín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Traktor Sedmá strana...

Wellness Hotel Zlatá LípaDěčín (2.9 km)

Trapani house & campRůžová (11.2 km)

Ubytování DomaTisá (12.5 km)

Akce na Jiný den?