Eastern Tunes - festival asijské kultury a hudby už pošesté!

Adresa:

Velký Šenov, Velký Šenov 41

Termín: 9.7.2021 10.7.2021
Vstupné:

200 Kč/ dospělý, 100 Kč/ děti 10-18 let, 500 Kč/ rodinné

9čvc - 10čvc celý den

Žánr: festivaljazzpro dětifilm


Chcete si užít pohodovou atmosféru venkovního festivalu s hudbou s kořeny v Asii, zábavou pro děti a vynikající asijskou či místní kuchyni? Letos zahraje mimo jiné flamenco world jazz music AZULEO inspirované arabskou hudbou z Berlína, běloruská avantgarda v podání skvělého dua Baisan&Yasinski, nebo Scott Ibex, zpěvák a světoběžník z NY, který se usadil v Rumburku. Večer se bude trsat na ShumDavar, fúzi klezmeru, gypsy, balkánu, slovenské, gruzínské, arménské a běloruské lidové hudby.

Na závěr zahraje one-man-self-looping-orchestra OMNION svůj world trance. Pro děti máme divadlo Honzikova cesta kolem sveta, dale pak asijské hry a dovádění. Pro všechny pak taneční workshop Katia Hillebrand, nebo čtení Tomáše Etzlera z jeho nové knihy Co jsem to proboha udělal. V pátek večer promítneme film The Burma Storybook a krátký film o Yangon Free Funeral Service, organizaci, kterou založil známý barmský režisér Thuka. Diskutovat přijedou mimo jiné i tvůrci filmu z Holandska Corinne van Egeraat a Petr Lom. Na místě bude občerstvení (ujgurská, korejská, vietnamská kuchyně), Cvikov, BB Cidre, čajovna, Bohemia Coffee House, kolace, buřty, víno a mošty a nova pizza z pece U Bílého jaka (200 m od festivalu). Aktuálnější info najdete na www.facebook.com/thonmi.eu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Ústecký kraj Akce v obci Velký Šenov

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Eastern Tunes - festival...

Chalupa NovĂ© HrabÄ›cĂ­ 6Ĺ luknov (6.7 km)

Domek CĂ­saĹ™skýŠluknov (6.7 km)

Chatka PashaĹ luknov (7.3 km)