Najal jsem si vraha

Najal jsem si vraha

Termín: 15.6.2021 v 20:00 hod. (úterý)
Vstupné:

300 Kč

15červen úterý 20:00

Žánr: divadločinohra Ústí nad Labem

Umělci: Matúš BukovčanAnnette NesvadbováLukáš ČernochPetr UhlíkJan HušekAdam Ernest


Reprízy inscenace Najal jsem si vraha hrajeme v atriu ústeckého muzea pod širým nebem. Pokladna bude umístěna u bočního vchodu u Divadla opery a baletu. Prosíme vás, abyste se při a po vstupu do areálu řídili platnými protiepidemickými opatřením, jejich znění najdete TADY.

Vchod do areálu Muzea města Ústí nad Labem najdete v ulici U Divadla, ta leží mezi muzeem a Severočeským divadlem opery a baletu.

Divadelní adaptace svérázné hvězdy nezávislého filmu, jehož snímky patří k tomu nejpozoruhodnějšímu, co evropská kinematografie dokáže v současnosti nabídnout. Kaurismäkiho hrdinové jsou v pravém slova smyslu nehrdiny všedního dne: neokázalí, naprosto obyčejní, na první pohled nezajímaví. Jenže zdání klame. Ve skutečnosti berou svůj život naprosto vážně, a pokud se k něčemu rozhodnou, jsou ve svém jednání urputně důslední.

Takový je i hrdina našeho příběhu. Svůj život se rozhodne vzít pevně do svých rukou, jenže…osud – jinak se to snad ani říci nedá – mu jeho plány náležitě zhatí. Kdo tuší za těmito slovy krásnou květinářku, je naší náhodě na stopě. Osobitý nadhled a humor finského mága, skvělá muzika Vladimíra Franze v podání našeho bandu a téměř celé Činoherní studio – herci i neherci – v akci: to je naše pocta tomuto výjimečnému tvůrci.

Hrají:

Henri: Matúš Bukovčan
Margaret: Annette Nesvadbová
Vrah: Josef Kadeřábek j.h.
Vedoucí: Lukáš Černoch
Tajemník: Petr Uhlík
Kolega: Yehor Kondratyuk j.h
Žena: Iva Macharovská j.h.
Gangster: Jiří A. Trnka j.h.
Pete: Jan Hušek
Al: Adam Ernest
Frank: Jaroslav Achab Haidler
Překupník: Michal Kříž j.h.
Dcera: Anežka Škrnová j.h.
Inspektor Cooney: Petr Kuneš j.h.
Kameramanka: Simona Pekařová j.h.
Ten, který pozoruje spící: Martin Bílský j.h.
Kapela: Petr Uhlík, Marek Mrvík, David Šiktanc, Jiří Straněk

Annette Nesvadbová je ab­solventkou pražské DAMU a ve svém dosavadním zkušenostním portfoliu má účinkování v Divadle na Vinohradech, Divadle Antonína Dvořáka v Příbrami, filmu Hany či televizních cyklech Život a doba soudce A....

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Najal jsem si vraha

Pivovar Hotel Na RychtěÚstĂ­ nad Labem (561 metrů)

Hotel a Restaurant VÄ›trušeĂšstĂ­ nad Labem (621 metrů)

Interhotel BohemiaĂšstĂ­ nad Labem (650 metrů)