Zoo Botanická zahrada - v zahradě za divadlem

Zoo Botanická zahrada - v zahradě za divadlem

Adresa:

Litvínov, Rooseveltova 279

Termín: 24.4.2021
Vstupné:

80 Kč

Žánr: divadlopísničky hudba pohádka venkovní akce Docela velké divadlo Litvínov


Tuto sobotu se vám otevře naše nová ZOO-BOTANICKÁ ZAHRADA. Na vlastní oči tak budete moci spatřit oživlou faunu a flóru. Tedy jednoduše bez příkras - uvidíte herce, jak si hrají na zvířata a na kytky. Divadelní postavy patří nyní k ohroženým druhům, proto využíváme možnosti otevírání zahrad ke spatření alespoň některých z nich, ať už živých či neživých (těmi myslíme loutky, nebojte). Doufáme, že dorazíte, abyste se pokochali pohledem na ně a prohodili s nimi v jejich izolaci pár slov. Zahradou budou znít písně z našich pohádek.

Pozor!!! Tato divadelní zvířata je ve většině připadů možno hladit i krmit. Vše bude uvedeno na tabulkách u jednotlivých kusů. Děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Pokud využijete koupi virtuální vstupenky na “Zachraň svoje divadlo” za 100,-, získáte při jejím předložení krmení pro zvěř v hodnotě 20,- (abychom vám vyrovnali rozdíl).

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zoo Botanická zahrada -...

Hotel LineLitvĂ­nov (236 metrů)

Hotel The NorthLitvĂ­nov (867 metrů)

Hotel LouckyMeziboří (1 806 metrů)