Vážení příznivci Roudnického vinobraní, nejnovější platná opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky znemožňují pořádání klasického velkého festivalu, na který jsme v září v našem městě zvyklí. Celý areál by musel být rozdělen do samostatných neprůchozích sektorů s omezenou kapacitou. Takováto opatření nejsou bohužel při obvyklé návštěvnosti 13 000 lidí realizovatelná.

I když jsme do poslední chvíle věřili, že se akce bude moci uskutečnit, nakonec jsme museli zcela změnit původně plánovaný program i rozsah akce. Roudničany přesto o burčák, víno a zábavu nepřipravíme. Na sobotu a neděli 12. a 13. září 2020 jsme připravili Slavnosti burčáku.

Akce s omezenou kapacitou bude probíhat ve dvou sektorech, a to na letní scéně v areálu zámku se vstupem hlavní zámeckou branou z Očkovy ulice a u Vinného pavilonu před vstupem do hradu.

Program je připraven tak, aby si každý našel to své. Abychom zabavili nejmenší z diváků, připravili jsme pro ně pohádku, jízdy na koních, ukázky sokolnictví, rytířské souboje a v omezené míře i pouťové atrakce. Odpoledne a večer bude již pro širší publikum, a to ve znamení revivalových kapel. Nedělní program na podiu se zaměří především na starší publikum, kdy po sobě budou následovat koncerty k poslechu a tanci.

Sobota 12.9. (vstup hlavní zámeckou branou)

10:00 Pohádka o Sněhurce
11:30 Pepeto
15:30 The ROCKSET - World ROXETTE Tribute Band
17:00 Smokie Revival
18:45 The Bugles Beatles Revival
20:30 Claymore
22:30 Vynález zkázy

Neděle 13.9. (vstup hlavní zámeckou branou)

10:30 Big Band OffBeat Orchestra
12:00 Madia s kapelou
14:00 R. Pechoušek „Elvis“ s kapelou
16:00 Vysočinka

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Slavnosti burčáku

Hotel KorunaRoudnice nad Labem (521 metrů)

Penzion U KapraRoudnice nad Labem (533 metrů)

Apartmány Ztracená - Roudnice nad LabemRoudnice nad Labem (549 metrů)