Co skrývá něžná krása květin

Co skrývá něžná krása květin

Termín: 19.9.2020 5.12.2020
Vstupné:

zdarma

19zář - 5pro celý den

Žánr: výstavy


Co skrývá něžná krása květin aneb Podmínky pěstování řezaných květin v 21. století je nová výstava, která bude slavnostně zahájena ve Staré papírně (Volyňských Čechů 733) v rámci EHD v Žatci v sobotu 19. září 2020 od 14.00 hodin.

Putovní výstavu připravila nezisková organizace Ekumenická akademie Praha jako součást projektu Fair Flowers – květiny pro lidská práva. Návštěvníkům odpovíme na otázky, odkud pochází řezané květiny, které si kupujeme v obchodech, za jakých podmínek jsou pěstovány, odkud jsou dováženy a vysvětlíme, co to znamená fair trade certifikované květiny“, přiblížil kurátor výstavy Ing. Martin Čížek. Součástí je promítání holandského dokumentu The Blooming Business (Kvetoucí obchod) přinášející svědectví o nekontrolovaném rozvoji květinových farem v Keni. Výstava potrvá do 5. prosince 2020.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Žatec Akce v obci Žatec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Co skrývá něžná...

Hotel ÄŚernĂ˝ OrelĹ˝atec (598 metrů)

Hotel ZlatĂ˝ LevĹ˝atec (600 metrů)

Penzion FlĂłraĹ˝atec (688 metrů)