Museři v Teplicích

Museři v Teplicích

Adresa:

Teplice, nám. Svobody 3316

Termín: 13.9.2019
Vstupné:

zdarma

13září pátek 15:00

Žánr: ostatní akcehudba tanec youtubeři děti rodina zdarma


V rámci akce Museři opět v Teplicích se na tebe těší Adam Kajumi, Naty Hrychová a Adélka Zouharová. Hudební a taneční vystoupení těch nejsledovanějších Influencerů a Youtuberů s autogramiádou na náměstí Svobody před Galerií Teplice.

Čeká tě i fotokoutek, kde budeš mít možnost natočit si se svým oblíbeným Muserem video na Tik Tok.

Termín Muser vznikl na základěhudební aplikace Musically. Aplikaci používají pravidelně i známé osobnosti ze zahraničí, jako například Bruno Mars, Justin Bieber nebo Selena Gomez. Nejde pouze o napodobování slavných zpěváků a o hry s telefonem. Většina Muserů se věnuje i dalším aktivitám, jako je třeba tanec a zpěv.

Čistě sociální síť Musically, dnes už Tik Tok, funguje na bázi toho, že si na telefonu pustíte libovolnou skladbu, zapnete nahrávání videa a snažíte se o co nejzajímavější, nejvtipnější kompilaci ať už tancem, různými pohyby či otevíráním úst.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Teplice Akce v obci Teplice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Museři v Teplicích

Restaurace VětrušeÚstí nad Labem (15.3 km)

Restaurace NauticoMost (19.6 km)

Ubytování DomaTisá (20.9 km)