Psychologie masových vrahů Most

Psychologie masových vrahů Most

Adresa:

Most, Radniční 1/2

Termín: 20.9.2019

20září pátek 17:00

Žánr: ostatní akcePsychologie masových vrahůpřednášky


Pokračování úspěšné přednáškové tour Andreje Drbohlava – autora knižních bestsellerů o temnotě lidské duše, tentokrát se zaměřením na psychologii masových vrahů. Kdo je masový vrah? Jak myslí? Jak žije? Jaká je jeho životní cesta? Jaké jsou jeho motivy? Je masový vrah produktem nemocné společnosti?

V návaznosti na úspěšnou přednášku Psychologie sériových vrahů se Andrej Drbohlav tentokrát zaměří na příběhy temnoty duše masových vrahů, kteří jsou často produktem nemocné společnosti. Masový vrah jinak myslí, jinak žije, jinak páchá zlo, má dokonce i jiné motivy, ale zejména se zcela jinak vyvíjí již od dětského věku.

Andrej Drbohlav se dlouhodobě věnuje analýze profilu mnohonásobných vrahů a dalším extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Jeho přednášky jsou velmi oblíbené díky srozumitelnosti, se kterou představuje příčiny vzniku, životní cesty a temné duše psychopatů, násilníků a vrahů na reálných příkladech tuzemské i světové kriminalistiky či z praxe. Populárně naučná přednáška je určena pro studenty, odborníky a širší veřejnost se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, obtížného dětství, dozrávání a patologie lidské duše.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

29srpen sobota 13:00

Recykult

, nám. Velké mostecké stávky 4 Ostatní

22srp - 23srpcelý den

Ubytování v okolí akce Psychologie masových...

Restaurace NauticoMost (994 metrů)

Wellnesshotel BeethovenChomutov (16.5 km)

Wellness Hotel HasištejnMísto (27.9 km)