Zvukové dílny

Zvukové dílny

Adresa:

Ústí nad Labem, Klíšská 1101/129a

Termín: 18.12.2018
Vstupné:

zdarma

18prosinec úterý 13:00

Žánr: koncerty


Sobotní kreativní odpoledne v Domě umění Ústí nad Labem. Výtvarná sítotisková dílna s ilustrátorkou Adélou Bierbaumerovou a zvukový workshop s umělkyní v oblasti sound art Polinou Khatsenka a pedagogickou konzultantkou Šárkou Studeckou, která vám představí poměrně nové umělecké médium – prostorový zvuk.

• Dále pro Vás také chystáme celodenní tvořivou dílnu, kde budeme vyrábět autorské bločky a balící papíry.

• Sítotisková dílna
Sítotisková zvuková dílna s ilustrátorkou Adélou Bierbaumer tentokrát tematicky zaměřená na médium zvuku. Přijďte si vytisknout originální grafiku na oděv, tašku nebo například batůžek. Cena za workshop je 50 Kč. Kapacita je omezena, rezervace na emailu duul@ujep.cz. Vhodné pro starší děti i dospělé.

• Zvuková dílna

V rámci workshopu zvuková dílna si společně s umělkyní v oblasti sound art Polinou Khatsenka a pedagogickou konzultantkou Šárkou Studeckou představíme umělecké médium – prostorový zvuk. Seznámíme se se základními vlastnostmi zvuku a přes subjektivní zkoumání akustického prostředí se dostaneme až k samotnému tvůrčímu procesu a vyzkoušíme si základní principy práce se 4 a více kanálovým zvukem. Vhodné pro starší děti a dospělé. Vstup dobrovolný.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Ústí nad Labem Akce v obci Ústí nad Labem

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zvukové dílny

Penzion Lada Ústí nad Labem (765 metrů)

Interhotel Bohemia Ústí nad Labem (2 km)