Katapult - Turné 2018

Adresa:

Slaný

Termín: 18.5.2018

18květen pátek 19:30

Žánr: koncertyrockpopsoutěž

Umělci: Katapult


Katapult vyjíždí na Turné 2018 - „Šťastné narozeniny!", které budou oslavou jak 70. narozenin frontmana kapely Oldy Říhy, ale i 40 let od vydání Stříbrného alba.

Katapult není určitě potřeba dlouze představovat, tak jen ve zkratce. Tato česká rocková skupina vznikla v roce 1975. Žánrově se pohybuje na pomezí hard-rocku a pop-rocku. Zakladatelem a vůdčí osobností je zpěvák a kytarista Oldřich Říha. Katapult za svou dlouhou a úspěšnou historii odehrál nespočet koncertů a je na druhém místě za Olympikem co se prodeje hudebních nosičů týče. Dvakrát zvítězil v soutěži Zlatý slavík a v roce 2007 byl uveden do Beatové síně slávy v kategorii hudebních skupin.

Proto neváhejte a rozhodně si nenechte tento narozeninový koncert ujít! Čeká na vás více než 3,5 hodiny nejlepších songů Katapultu! A že to Olda Říha umí rozjet!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Katapult - Turné 2018

Sporthotel SletištěKladno (10.6 km)

Ubytování u OkořeHolubice (12.9 km)

Sporthotel Břve HostiviceHostivice (21.3 km)