Zimní víkendový motoráček z Hostivice do Noutonic a Slaného

Zimní víkendový motoráček z Hostivice do Noutonic a Slaného

Termín: 1.1.2018

Žánr: ostatní akce


Vlaky Cklohráček, oblíbená dětská herna na kolejích, vás odveze na výlet zase až v březnu. To ale není důvod odkládat víkendovou návštěvu zříceniny hradu Okoř, Budče nebo města Slaný.

Stačí využít motoráčky, které od 10. prosince nově jezdí z Hostivice do Noutonic a Slaného každý víkend.

Středočeský kraj připravil pro všechny milovníky zimních výletů novinku - motoráčky, kterými můžete jet na výlet do těchto velmi zajímavých míst i v zimě, kdy vláček Cyklohráček, který to vozí výletníky v létě, ulehl k zimnímu spánku.

O sobotách, nedělích a svátcích jedou celkem čtyřikrát (8:3510:35, 13:31, 18:31), z toho dva spoje pokračují z Noutonic až do Slaného (10.35, 13.31). Do Hostivice se dá snadno dostat vlakem z Prahy, Kladna i od Rudné. Zpět se můžete vydat ze Slaného ve 12:30 15:30, a z Noutonic (od Okoře) v 9:54, 12:58, 15:58 a 18:58.

Ve Slaném nezapomeňte navštívit Masarykovo náměstí s dominantní budovou radnice a vlastivědného muzea, poslední zbytky opevnění, klášter Nejsvětější Trojice či židovskou synagogu. Městské infocentrum je o víkendech mimo hlavní sezónu uzavřeno, procházku po městě si však snadno naplánujete pomocí oficiálního webu města infoslany.cz.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zimní víkendový...

Family Hotel Okoř Praha-západ (327 metrů)

Pension Chládek Kněževes (4.7 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (13.2 km)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (14.8 km)