Letní dětský prázdninový malířský tábor

Adresa:

Sázava

Termín: 8.7.2018 14.7.2018
Vstupné:

4750 KČ

8čvc - 14čvc celý den

Žánr: ostatní akcepro dětipřednášky


Prázdninový malířský tábor je určen pro děti (od 8 do 15 let). Hlavním naším cílem je seznamit děti hravou formou s dějinami malířství, sochařství i architektury, různými výtvarnými činnostmi zaměřenýma na kresbu, malbu v krásném místě u řeky Sázavy s dlouholetou tradicí pořádání dětských táborů.

V rámci výtvarného programu jsou připraveny krátké přednášky z historie umění. Návazné výtvarné úkoly vycházejí z poznatků nabytých během přednášky a zahrnují jak různé výtvarné techniky, tak rozličná témata. V rámci programu je pro děti připravena i celotáborová hra s hádankami a šiframi, která nás dovede až k vytvoření výstavy vlastních děl.

Všechny úkoly jsou tvořeny s ohledem na věk a výtvarné zkušenosti všech zúčastněných a individuálně upravovány tak, aby mladší děti vše krásně zvládaly a starší se věnovaly náročnějším úkolům odpovídajícím jejich věku. Tábor je tak vhodný pro úplných začátečníků i pro pokročilých studentů. V ceně je: lektorský program, ubytování, strava a pitný režim.

Sebou doneste: přírodní uhel, plastická guma,fixativ nebo lak na vlasy na zafixování obrázků, vodovky, tempery. Máme bohatý program, zkušený lektorský tým, pracujeme v malých skupinkách po 5 - 7 dětech, jsme držiteli Medaile MŠMT za příkladnou pedagogickou práci.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Středočeský kraj Akce v obci Sázava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní dětský...

Hotel Sázava Sázava (614 metrů)

Seminární hotel AKADEMIE Naháč Chocerady (6.9 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Zámek Zruč nad Sázavou Zámek Zruč nad Sázavou Zruč nad Sázavou (20.8 km)