Elektro Kačeři

Elektro Kačeři

Adresa:

Březnice, Dolní Valy 63

Termín: 2.12.2017 3.12.2017
Vstupné:

100 - 300 Kč

2prosinec sobota 19:00

Žánr: koncertypartyelektro


První prosincovou sobotu se kulturní dům v Březnici otřese v základech. Proběhne zde totiž prosincové vydání oblíbené party, kterou mají na svědomí organizátoři kultovního festivalu Kačeři. Celá noc se ponese na vlnách taneční muziky a proklatě dobré zábavy. O tom, že to bude skutečně nezapomenutelný mejdan, svědčí už jen účast housových legend Chris Sadler a DJ Loutka.

Sedmý ročník akce Elektro Kačeři se odehraje v sobotu 2.12. v kulturním domu v Březnici na Příbramsku. Mejdan bude tradičně ve znamení house a techno music. O to, že nikdo jen tak nepřestane lovit ty nejlepší taneční zážitky, se postarají ostřílení matadoři Chris Sadler a DJ Loutka. Jména těchto dvou legend jsou v Čechách již od devadesátých let synonymem pro kvalitní housovou hudbu.

V průběhu večera se dále představí i oblíbený příbramský DJ Meli ve speciálním setu, plzeňská kráska DJ JM a rožmitálský objev Mach3. Neméně atraktivní pak bude i doprovodný program. Chybět nebude speciální vizualizace prostoru, velkolepá světelná show, hutný turbo sound ani stolní fotbálek.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Březnice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Elektro Kačeři

EQUITANA HOTEL RESORT Březnice (1 735 metrů)

Hotel U Milína Milín (11.6 km)