Koncert kapely Slza

Skupina Slza o sobě dala poprvé vědět v říjnu roku 2014, kdy veřejnosti představila debutový singl Lhůta záruční, který se záhy stal hitem a zařadil se mezi nejúspěšnější videa na YouTube.

Během uplynulého roku Slza odehrála více než 80 koncertů včetně největších hudebních akcí jako Majálesy a hudební festivaly. Kromě fanoušků, kteří Slze přibývají neuvěřitelnou rychlostí, kapelu chválí i hudební kritici. Jejich debut, jenž na podzim získal trojplatinu, byl nominován také v Hudebních cenách Anděl. Slza se rovněž dostala do TOP 5 v kategorii Kapela roku v anketě Český Slavík.

Na jaře 2017 Slza představí nový singl z chystaného druhého alba, jehož vydání je naplánováno na podzim 2017. Rovněž je čeká mnoho koncertů a vystoupení. Těšit se můžete i na speciální koutek, kde proběhne Velká autogramiáda a spolecne focení s kapelou!

K dispozici bude i stánek s produkty od Slzy přímo k zakoupení Vstupenky již v předprodeji CENA : 350 KČ ve všech vlnách předprodeje Dětmi mladší 15 let,kteří se nemohou prokázat obcanskym průkazem - doprovod dospelé osoby.

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Koncert kapely Slza

Hotel Theresia   Kolín

Pension Pod věží   Kolín

Hudební kluby - Kolín Akce v obci Kolín

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.