LIB CON - konference knihovnictví

LIB CON 2016: Konference o nových směrech knihovnictví a informační vědy, tento rok v pátek 4. listopadu 2016 od 9 hod v Sokolovně Hostivice.

Hostivice bude opět místem pro trendovou knihovnickou konferenci LIB CON. Její třetí ročník bude řešit především oblast možné meziknihovní spolupráce, ale rovněž i témata z informační vědy.

Koferenci zahájí Ing. Martin Kovalčík z organizace Člověk v tísni, který představí vážné téma vztahu mezi chudobou a čtenářstvím. Neméně zajímavou přednáškou se bude prezentovat Mgr. Matyáš Urbánek a představí některé příklady knihovnictví v extrémních situacích.

Odpolední blok bude mít informační zaměření. Doc. PhDr. Richard Papík, PhD. zahájí odpolední blok s tématem reflektujícím oblast rešeršních služeb a veřejné knihovny. V rámci LIB CON přijede do Hostivice i zástupce společnosti EBSCO Ing. Mgr. Pavel Synek a naváže na své téma z roku 2014 týkající se budoucnosti vědeckých informací.

Dalším hostem bude například prof. Ing. Zdeněk Molnár, CSc z VŠE s konceptem výzkumných metod pro oblast Competitive Intelligence.

Z hlediska informačních zdrojů představí Jindřich Landa z ČTK trendy ve využívání systémů tiskových agentur.

Vedle dalších zajímavých témat se můžete těšit na večerní knihovnický happening, kdy bude čas vyhrazen pro neformální diskuzi, výborné jídlo, pití a hudební kulturní rozměr. Občerstvení zajištěno v průběhu celého dne.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce LIB CON - konference knihovnictví

Amber Hotel Konopiště   Benešov u Prahy

Hotel Pošta   Benešov

Kulturní centra - Středočeský kraj Akce v obci Hostivice

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.