RunDay #24run

Nymburk, Sportovní 1807/2

23.9.2016 24.9.2016

Další vstupenky

RunDay #24run

24hodinový běh cestou necestou krásným prostředím podél řeky mezi Nymburkem a Poděbrady. Cíl je jasný. Za 24 hodin uběhnout co nejvíce kilometrů. Vyhlásíme pořadí jednotlivců i týmů, které si mohou předávat štafetový kolík, a rozložit tak společně síly na den plný běhu = RunDay. Maratonských 42 km uběhlo už spoustu lidí, ale běžet 24 hodin to je jiná. ;-)

... Můžete běžet 24 hodin jako jednotlivec nebo jako tým. Kolik bude mít váš tým členů, záleží jen na vás. Cílem je uběhnout za 24 hodin co nejvíce kilometrů a přispět startovným na dobrou věc.

Začátek je v pátek 23. 9. v 18:00 ve sportovním centru v Nymburku

24 hodinový běh proběhne v krásném okolí řeky Labe na trase spojující Poděbrady a Nymburk. Finále běhu je naplánováno na sobotu 24. 9. v 18:00, vyhlášení výsledků proběhne o hodinu později v 19:00.

Ubytování a zázemí běhu bude přímo ve sportovním areálu Nymburk, tedy v krásném prostředí s profesionálním zajištěním (maséři, zdravotník, občerstvení, apod.)

Samostatnou kategorií jsou firemní týmy/štafety, které se akce zúčastní v rámci projektu Business Run. Dejte ruce na prsa a ukažte, že i Vaše firma má koule! :-)

Účastí také podpoříte projekty Ruce na prsa a STK pro chlapy v boji proti rakovině.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce RunDay #24run

Amber Hotel Konopiště   Benešov u Prahy

Hotel Pošta   Benešov

Kulturní centra - Nymburk Akce v obci Nymburk

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.