Akademický multižánrový festival, A-fest in Park

Akademický multižánrový festival, A-fest in Park

Termín: 3.9.2016

3září sobota 11:00

Žánr: rockmetalfestivaljazzzdarma


Akademie věd ČR společně s Botanickým ústavem AV ČR Vás srdečně zve na 2. ročník Akademického multižánrového festivalu, A-fest in Park, cestu napříč různými hudebními žánry, od vážné hudby přes jazz a chansony až po rock a heavy metal.

V sobotu 3. 9. 2016 od 11 do 20hod., v krásných prostorách Průhonického parku a zámku, které jsou spravovány Botanickým ústavem AV ČR, naleznete tři scény, rozdělené podle žánrů a těší se na vás na tři desítky kapel. A-Fest in Park je určený převážně amatérským hudebním uskupením, v nichž působí pracovníci AV ČR.

Pro malé, ale i velké, diváky, budou připraveny workshopy s vědeckou a hudební tématikou. V Návštěvnickém centru Průhonického parku si budete moci prohlédnout výstavu z cyklu Věda je fotogenická. O občerstvení se postará (nejen) zámecká kavárna Taroucafé.

Vstupné na koncert pro zaměstnance Akademie je zdarma, pro ostatní je v ceně vstupenky do Průhonického parku (80,-/ dospělí, 50,-/snížené, 210,-/ rodina). Více informací naleznete na: http://a-fest.avcr.cz nebo na https://www.facebook.com/A-Fest-in-Park.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Průhonice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Akademický...

Hotel Floret Průhonice (596 metrů)

Pension Coloseum Průhonice (777 metrů)

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (12.6 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (14.2 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (13.1 km)