Akademický multižánrový festival, A-fest in Park

Akademie věd ČR společně s Botanickým ústavem AV ČR Vás srdečně zve na 2. ročník Akademického multižánrového festivalu, A-fest in Park, cestu napříč různými hudebními žánry, od vážné hudby přes jazz a chansony až po rock a heavy metal.

V sobotu 3. 9. 2016 od 11 do 20hod., v krásných prostorách Průhonického parku a zámku, které jsou spravovány Botanickým ústavem AV ČR, naleznete tři scény, rozdělené podle žánrů a těší se na vás na tři desítky kapel. A-Fest in Park je určený převážně amatérským hudebním uskupením, v nichž působí pracovníci AV ČR.

Pro malé, ale i velké, diváky, budou připraveny workshopy s vědeckou a hudební tématikou. V Návštěvnickém centru Průhonického parku si budete moci prohlédnout výstavu z cyklu Věda je fotogenická. O občerstvení se postará (nejen) zámecká kavárna Taroucafé.

Vstupné na koncert pro zaměstnance Akademie je zdarma, pro ostatní je v ceně vstupenky do Průhonického parku (80,-/ dospělí, 50,-/snížené, 210,-/ rodina). Více informací naleznete na: http://a-fest.avcr.cz nebo na https://www.facebook.com/A-Fest-in-Park.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Akademický multižánrový festival, A-fest in Park

Hotel Floret   Průhonice

Pension Coloseum   Průhonice

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Průhonice

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.